PROJEKTY ŁAZIENEK    

Projektowanie to nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja.

Odwiedź nasz salon i poproś o wizualizację swoich pomysłów.

Masz wizję wystroju swojej łazienki, ale nie jesteś pewny/a, czy Twoje pomysły są dobre? Szukasz inspiracji i oryginalnych rozwiązań? Potrzebujesz porady?

Zapraszamy Cię do naszego salonu. Czekają na Ciebie doświadczeni i kreatywni doradcy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przeniosą konkretne pomysły na ekran komputera.

 

Zwracają się do nas z prośbą o aranżację wnętrza łazienki, otrzymują Państwo informacje:

1.  Tworząc wnętrza łazienek, jak poprawnie rozmieścić sprzęty oraz jakie sprzęty dobrać zgodnie z Państwa gustem.

2. Dużą wagę przywiązujemy do światła budującego nastrój, uzupełniającego walory użytych materiałów.

3.  Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania klientów, poznajemy styl życia, osobowość, co pozwala nam na tworzenie projektu "uszytego na miarę", który łączy funkcjonalność i komfort.

4. Doradztwo i konsultacje projektowe.

5. Nasi projektanci wnętrz to jednocześnie świetni doradcy, którzy zasugerują nowoczesne rozwiązania łączące funkcjonalizm z oryginalną stylistyką, podpowiedzą, w jaki sposób optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz zmieścić się w planowanym budżecie.

6. Jak wybrać płytki do łazienki: glazura, terakota, fugi. Beton i kamień w łazience, drewno w łazience, drewno egzotyczne w łazience.

7.  Jak wybrać ceramika łazienkowa: umywalki, muszla ustępowa, miska sedesowa, WC, kompakty, sedesy kompaktowe, bidet, stelaże instalacyjne, stelaże do WC. Grzejniki łazienkowe, baterie łazienkowe: baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie prysznicowe, panele prysznicowe, baterie termostatyczne.

8.  Jakie drzwi i panele podłogowe dopasować do reszty wnętrz.

 

Projekt łazienki - krok po kroku

Współpraca, wspólne planowanie, finanse i życie. 

Podczas wstępnej rozmowy prosimy o preferencje stylistyczne, kolorystyczne itp. Gdy Państwo zdecydujcie się na to, co robimy. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie wymiarów pomieszczenia. Dla osób mających problem z wykonaniem dokładnego obmiaru, przyjedziemy i wykonamy go w wskazanym miejscu. W oparciu o pierwsze rozwiązania, wykonujemy pierwsze prace dla projektu, na podstawie rzutów przystępujemy do aranżacji wnętrza.

 

Na podstawie zatwierdzonych materiałów i sprzętów powstają rysunki wykonawcze. W celu uniknięcia nieoczekiwanych opóźnień, zaleca się wykonanie odpowiednich prac instalacyjnych. Później, zgodnie z ustaleniami, powstają projekty aranżacji łazienki (płytki, ceramika sanitarna, armatura, oświetlenie, sufity, wyposażenie itd.). 

 

Kompleksowy projekt zawiera:

- wydruki rysunków koncepcyjnych,

- wydruki rysunków aranżacji wnętrza,

- wydruki rysunków wykonawczych (zwymiarowane),

- opis dot. Elementy budowlane, rodzaje oświetlenia itp.,

- koszty materiałów (płytki, ceramika sanitarna, panele, drzwi, itp.),

- archiwizacje całego projektu.

 

Zwizualizujemy Twoje pomysły - jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach otwarcia salonu, lub pod mailem perfecto-salon@wp.pl

Serdecznie zapraszamy