FIRMA

Salon Wyposażenia Łazienek PERFECTO - Szczytno

Kim jesteśmy?

Firma nasza zajmujemy się sprzedażą detaliczną i inwestycyjną płytek ceramicznych, kompleksowego wyposażenia łazienek, drzwi, paneli, narzędzi wykończeniowych i chemii budowlanej. Współpracujemy z renomowanymi producentami krajowymi, a także z Włoch, Niemiec i Hiszpanii. W naszym sklepie  znajduje się ekspozycja wybranych firm. W ofercie znajduje się kilka tysięcy wzorów płytek ściennych, podłogowych, gresów, także szeroki wybór armatury i  ceramiki sanitarnej, wanien, kabin prysznicowych, mebli łazienkowych oraz kilkaset wzorów drzwi i paneli podłogowych. Jesteśmy jedynym  salonem  firmy Vox pod marką Majster Plus, w województwie warmińsko –mazurskim , jako profesjonalny salon drzwi i podłóg. Jesteśmy także Salonem Partnerskim firmy Excellent, posiadamy specjalną ekspozycyjną produktów Excellent (wanny, wanny z hydromasażem , kabiny, ceramika, baterie).


Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, by zapewnić każdemu klientowi  fachową pomoc, dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem. Firma nasza cieszy się uznaniem zarówno klientów detalicznych jak też firm wykonawczych, poszukujących ciekawych i niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. W temacie wyposażenia wnętrz  jesteśmy ekspertami oraz specjalistami w zakresie swojej działalności - dzięki czemu jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach handlowych oraz wykonawczych. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Indywidualne podejście pozwala nam realizować zadania na najwyższym poziomie.


Współpracujemy z wieloma dobrymi firmami budowlanymi i "fachowcami", gwarantujemy klientom wykonawstwo, a także pomiar w domu klienta. Dla naszych klientów robimy projekt (wizualizację) łazienki i salonu  w programie CAD DECOR. Istnieje możliwość konsultacji z naszymi pracownikami, którzy mogą pomóc w doborze materiałów,
kolorów i sprzętu wg najnowszych trendów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

 

Zapraszamy serdecznie.

 

Nasze cele

Głównym celem naszej firmy Perfecto jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości produktów oraz ciągłe poszerzanie oferty. Pomagamy zaprojektować wymarzoną przez Państwa łazienkę. Doradzamy technologię wykonania prac, proponujemy odpowiednie materiały. Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia do klienta i otwartości na wszelkie uwagi, ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

 

Dlaczego my ?

Możemy pochwalić się ogromną liczbą zadowolonych klientów. Pomogliśmy wykończyć wiele domów przyczyniając się do szczęścia ich mieszkańców.  Stale śledzimy nowości branżowe dzięki czemu możemy rozwijać naszą ofertę. Wykwalifikowany i doskonale przygotowany do obsługi klienta personel jest zawsze na miejscu, by służyć pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań.  Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z nowymi trendami wzorniczymi oraz wprowadzonymi nowymi technologiami. Uczestniczymy w szkoleniach produktowych prowadzonych przez naszych dostawców. Każdy klient otrzyma rzetelną i wyczerpującą informację na temat oferowanego przez nas towaru. Oprócz sprzedaży gotowych materiałów potrzebnych do wykończenia domu wykonujemy również projekty 3D łazienek. Przygotowując projekt dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta, tworząc plan unikalnego pomieszczenia. Zamówienia przyjmujemy 7 dni w tygodniu także za pośrednictwem Internetu, email: perfecto-salon@wp.pl . Dzięki doskonałemu przepływowi informacji jesteśmy w stanie bardzo szybko realizować dostawy oraz reagować na wszelkie zgłoszenia. Dzięki współpracy z producentami z całej Europy mamy dostęp do najnowszych i najlepszych produktów i technologii. Posiadamy stale aktualizowaną wzorcownie o powierzchni ponad 600m2, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy w ofercie kilka tysięcy wzorów terakoty i glazury oraz ekspozycję złożoną z kilkuset kolekcji płytek ceramicznych, co z pewnością ułatwia dokonanie właściwego wyboru.

 

Zapraszamy serdecznie.