Meble łazienkowe KOŁO TWINS dobry design i porzadek w łazience

Nowe meble łazienkowe KOŁO TWINS to sposób na uporządkowaną łazienkę z indywidualnym charakterem dla każdego. Dzięki pojemnym szafkom zyskujemy funkcjonalną i przyjazną przestrzeń do zagospodarowania. Uniwersalny, modułowy koncept sprawia, że projektowanie aranżacji łazienkowej z KOŁO TWINS to prawdziwa przyjemność.


Minimum formy, maksimum możliwości


KOŁO TWINS to kolekcja pojemnych szafek, zaprojektowanych z myślą o niebanalnej i maksymalnie funkcjonalnej łazience. Dzięki przestronnemu wnętrzu mebli KOŁO TWINS, kosmetyki i akcesoria łazienkowe znikną z odsłoniętych półek naszej łazienki. A to nie lada sukces!


Kolekcja TWINS jest stworzona dla osób z wyobraźnią. Elementy meblowe można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc ciekawe, indywidualne aranżacje. W drzwiach w łatwy sposób można przełożyć zawiasy i zmienić stronę otwierania. Dzięki temu bliźniacze modele mebli po zsunięciu, tworzą pojemną, dwudrzwiową szafkę.

Meble utrzymane są w modnych, neutralnych tonacjach szarości, bieli i matowej czerni. Ergonomiczne, metalowe uchwyty wtapiają się w formę szafek dzięki charakterystycznemu frezowaniu frontu. Dla podkreślenia industrialnego charakteru mebli, czarne szafki wyposażono w uchwyty w tym samym kolorze. 


Trwałość i komfort

Nowe meble KOŁO TWINS są uzupełnieniem modnej serii ceramiki łazienkowej o kubistycznych, minimalistycznych kształtach. Modularny koncept pozwala na dostosowanie mebli do indywidualnych potrzeb domowników, a przestrzeń do przechowywania łazienkowych gadżetów sprawia, że utrzymanie porządku w łazience jest jeszcze łatwiejsze.

Zintegrowany system soft-close w zawiasach drzwi i prowadnicach szuflad pozwala na ciche i lekkie zamykanie. Dożywotnia gwarancję na okucia to nasz standard. 
Meble wykonano z płyty odpornej na wilgoć. Zostały też w całości polakierowane lub zafoliowane, co gwarantuje optymalną trwałość szafek.
 

Co dajemy w pakiecie razem z meblami TWINS:

• Trwałość – solidne okucia objęte są dożywotnią gwarancją

• Nowoczesny, design 
• Pojemność – w meblach Twins schowasz nawet duży łazienkowy bałagan
• Odporność na wilgoć dzięki konstrukcji z płyty wilgocioodpornej – w końcu łazienka nie jest suchym pomieszczeniem
• Modularny koncept – aranżuj swobodnie i kreatywnie swoją łazienkę 
• Komfort korzystania – ciche domknięcie drzwi i szuflad, który zapewnia system soft-close wyklucza trzaskanie. Nawet w przypadku dzieci!


Produkty w nowej kolekcji mebli TWINS:
• Szafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami o szerokości 50 lub 60 cm i głębokości 46 cm. W szafkach z pojedynczą szufladą umieszczono półkę, która pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

• Górna szafka z lustrzanym frontem i bokami 50 x 15 x 70 cm lub 60 x 15 x 70 cm

• Szafki pod umywalkowe z drzwiami i półką na kosmetyki, o wymiarach 50 x 46 x 57 cm lub 60 x 46 x 57 cm

• Szafki Cargo, o wyiarach 20 x 46 x 180 cm

• Szafki z lustrem, o szerokości 50 lub 60 cm, głębokości 15 cm i wysokości 70 cm
• Słupki o wymiarach 50 x 46 x 180 cm lub 60 x 46 x 180 cm
• Lustra, o szerokości 50 lub 60 cm i wysokości 70 cm, z możliwością dyskretnego podłączenia elementów oświetleniowych.

Zobacz produkty Twins: www.kolo.com.pl/kolekcje/twins

Write a comment

Comments: 0